Novi detalji o zdravstvenom stanju Čedomira Jovanovića: Lider Liberalno-demokratske partije imao infarkt pluća!

Čedomir Jovanović, čelnik Liberalno demokratske partije, oporavlja se unatoč zdravstvenim komplikacijama uzrokovanim korrovirusom.

U petak je Jovanović u ozbiljnom stanju hospitaliziran u KBC “Dragiša Mišović” i početne procjene bile su nepovoljne. Upala je razmatrana u plućnoj emboliji, a sumnjalo se na plućnu emboliju i upalu leđne moždine.

Stigli su i novi detalji o njegovom zdravlju.

Srpski mediji izvijestili su da je Jovanović imao nešto “slično manjem plućnom infarktu i upali plućnog tkiva”, što je zahvatilo i torakalni dio kralježnice. Srećom, sada dobro reagira na terapiju.

Podsjetimo, Jovanović je u julu prošle godine liječen od infekcije COVID-19, imao je jake bolove i bio je povezan s kisikom zbog teške upale pluća. Sada je hospitaliziran, ali negativan na koronavirus.